"Думаю, що це особиста ініціатива Захарченка": Боровой прокоментував заяву про створення "Малоросії"

Зроблена заява - це спроба якимось чином залишитися на плаву, якимось чином нагадати про себе, легалізувати власне цілком кримінальне становище.
Костянтин Боровой. Фото: Online.ua.

Заява ватажка терористів "ДНР" про створення "держави Малоросія" - його особиста ініціатива, що дискредитує і Кремль, і Україну. Таку думку "Обозревателю" висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровой, передають Патріоти України.

"Історія з "Новоросією" закінчилася давно, закінчується історія з бандитськими утвореннями. Це стало ясно вже не тільки в Україні, не тільки в Росії, але і міжнародному співтовариству. Зроблена заява - це спроба якимось чином залишитися на плаву, якимось чином нагадати про себе, легалізувати власне цілком кримінальне становище", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, хто автор тексту, озвученого Захарченком, політик сказав: "Я думаю, що це особиста ініціатива Захарченка. Мабуть, там зараз все зовсім погано - і з фінансуванням, яке скорочується, і з матеріальним забезпеченням бандитських груп, забезпеченням зброєю". "Звісно, Марія Захарова, російський МЗС, Кремль - неадекватні, але до такого абсурду вони все-таки не доходять. Всі прекрасно розуміють, що йдеться про звичайних бандитів, які, між іншим, такими заявами дискредитують і Кремль", - зауважив Боровой.

Він також звернув увагу на те, що подібні "політичні заяви бандитів" побічно дискредитують і Україну. "Побічно ця заява говорить про те, що Україна - неповноцінна держава, що у неї немає Збройних Сил, щоб придушити бандитські формування", - сказав політик.

"Це нагадування про те, що звичайні бандити від імені громадян, яких вони тримають в заручниках, роблять заяви. Чи можна терпіти такий стан? Я думаю, що ні. Для української влади це нагадування про те, що на території України, - на щастя, не в Києві і не в Харкові, і не в Одесі - існує звичайний бандитський анклав, який необхідно ліквідувати, чим швидше, тим краще, інакше вони продовжать свою кримінальну активність", - переконаний Боровой.

Він не сумнівається в тому, що "вони дуже небезпечні", а також в тому, що "вирішувати проблеми, пов'язані з ними, треба не дипломатичним шляхом, а військовим". "Бандити роблять політичні заяви. Відповідь України повинна колись статися, і вона повинна бути озброєною і радикальною. Треба вирішувати цю проблему. Напевно, не так, як це робить Путін - з використанням танків і вогнеметів, - але точно із застосуванням Збройних Сил", - підкреслив політик.

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...