"Дуже простий меседж": Військовий експерт оцінив слова Захарченка про повернення Донбасу в Україну

Ватажок "ДНР" намагається озвучити позицію своїх кураторів з Кремля.

Олег Жданов. Фото: hromadskeradio.org.

Своїми заявами з умовами повернення окупованого Донбасу до складу України ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко намагається озвучити очікувану позицію своїх кураторів з Кремля про те, що процес можливий на умовах Росії. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Захарченко намагався донести нам простий меседж, що повернення до складу України можливе тільки на їх умовах. Або, якщо ми повертаємо Донбас на своїх умовах, тобто силовим варіантом, чого вони найбільше бояться, то тоді нібито доведеться винищити населення, щоб підкорити цей регіон. Тут чітка противага тому, що хоче Україна. Хочете нас забрати - забирайте, але такими, як ми є", - пояснює Жданов.

Що ж стосується озвучених Захарченком умов повернення в разі зміни влади в Україні, то тут, за словами, експерта, помітно сподівання на те, що нова влада змінить зовнішній і внутрішній політичні курси. "Ми ж з вами теж сподіваємося на зміну влади в Російській Федерації та сподіваємося, що якщо Путіна поміняють, то новий президент Росії буде по-іншому ставитися до тієї проблеми, яка існує. Те ж саме і тут", - каже експерт.

При цьому Жданов зазначає, що заяви Захарченка, як і [ватажка так званої "ЛНР" Ігоря] Плотницького треба сприймати лише як меседжі кремлевських кураторів зазначених осіб.

Хіти тижня. Прямо в ціль: У мережі показали відео авіаудару США, яким було ліквідовано російських найманців у Сирії

вівторок, 20 лютий 2018, 23:40

Жертвами масового знищення стали найманці російської ПВК "Вагнер". У мережі з'явилося відео удару США по сирійських підрозділах і загонах ПВК “Вагнера”, які перебували під Дейр-ез-Зором в Сирії. Відео опубліковано на Youtube, передають Патріоти України...

Прирівняла себе до Раневської: Лоліта без макіяжу заспівала про смерть і попросила "поховати її за плінтусом" (відео)

вівторок, 20 лютий 2018, 23:17

54-річна Лоліта знялася в чорно-білому кліпі в двох образах - звичайної жінки і театральної діви. 54-річна Лоліта знялася в чорно-білому кліпі в двох образах - звичайної жінки і театральної діви. Перший образ - майже без макіяжу. Другий - з яскравим ма...