"Дуже простий меседж": Військовий експерт оцінив слова Захарченка про повернення Донбасу в Україну

Ватажок "ДНР" намагається озвучити позицію своїх кураторів з Кремля.

Олег Жданов. Фото: hromadskeradio.org.

Своїми заявами з умовами повернення окупованого Донбасу до складу України ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко намагається озвучити очікувану позицію своїх кураторів з Кремля про те, що процес можливий на умовах Росії. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Захарченко намагався донести нам простий меседж, що повернення до складу України можливе тільки на їх умовах. Або, якщо ми повертаємо Донбас на своїх умовах, тобто силовим варіантом, чого вони найбільше бояться, то тоді нібито доведеться винищити населення, щоб підкорити цей регіон. Тут чітка противага тому, що хоче Україна. Хочете нас забрати - забирайте, але такими, як ми є", - пояснює Жданов.

Що ж стосується озвучених Захарченком умов повернення в разі зміни влади в Україні, то тут, за словами, експерта, помітно сподівання на те, що нова влада змінить зовнішній і внутрішній політичні курси. "Ми ж з вами теж сподіваємося на зміну влади в Російській Федерації та сподіваємося, що якщо Путіна поміняють, то новий президент Росії буде по-іншому ставитися до тієї проблеми, яка існує. Те ж саме і тут", - каже експерт.

При цьому Жданов зазначає, що заяви Захарченка, як і [ватажка так званої "ЛНР" Ігоря] Плотницького треба сприймати лише як меседжі кремлевських кураторів зазначених осіб.

Вожді «молодої республіки» вже тікають? У «ДНР» раптово закрились всі ломбарди, телефони не відповідають, майно клієнтів безслідно зникло

неділя, 24 червень 2018, 17:26

Скупка та застава дорогоцінностей у зубожілого населення ОРДЛО є бізнесом верхівки окупаційної адміністрації, де російські «дерев’яними» вельми вигідно конвертуються у дорогоцінності по ціні лому, а то і менше. Сьогодні вранці в соцмережах з'явилася ін...

"Гібриди" панікують" - "укри наступають" тисне: На околицях Донецька потужні вибухи

неділя, 24 червень 2018, 17:12

​Щоб якось утримати фронт від розвалу недоукомплектовані «гібридні» корпуси російських окупантів перманентно вдаються до збройних провокацій, підрозділи ООС дуже оперативно відповідають, в т.ч. по виявленим місцям скупчення техніки та боєприпасів росіян.