"Дуже простий меседж": Військовий експерт оцінив слова Захарченка про повернення Донбасу в Україну

Ватажок "ДНР" намагається озвучити позицію своїх кураторів з Кремля.

Олег Жданов. Фото: hromadskeradio.org.

Своїми заявами з умовами повернення окупованого Донбасу до складу України ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко намагається озвучити очікувану позицію своїх кураторів з Кремля про те, що процес можливий на умовах Росії. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Захарченко намагався донести нам простий меседж, що повернення до складу України можливе тільки на їх умовах. Або, якщо ми повертаємо Донбас на своїх умовах, тобто силовим варіантом, чого вони найбільше бояться, то тоді нібито доведеться винищити населення, щоб підкорити цей регіон. Тут чітка противага тому, що хоче Україна. Хочете нас забрати - забирайте, але такими, як ми є", - пояснює Жданов.

Що ж стосується озвучених Захарченком умов повернення в разі зміни влади в Україні, то тут, за словами, експерта, помітно сподівання на те, що нова влада змінить зовнішній і внутрішній політичні курси. "Ми ж з вами теж сподіваємося на зміну влади в Російській Федерації та сподіваємося, що якщо Путіна поміняють, то новий президент Росії буде по-іншому ставитися до тієї проблеми, яка існує. Те ж саме і тут", - каже експерт.

При цьому Жданов зазначає, що заяви Захарченка, як і [ватажка так званої "ЛНР" Ігоря] Плотницького треба сприймати лише як меседжі кремлевських кураторів зазначених осіб.

Тітка здала поліції: Бойовика "ЛНР" засадили у тюрму в РФ та збираються депортувати в Україну

понеділок, 11 грудень 2017, 22:23

В 2015 році терорист виїхав жити до Бєлгородської області РФ, але "русский мир" виявився не дуже гостинним. Бойовику з Лисичанська, який воював на Донбасі проти сил АТО в складі терористичної банди «Схід-13», завдяки старанням родички, загрожує депорта...

Нахабство - друге щастя: Росіяни вимагають у ЄС скасувати санкції через турбіни Siemens

понеділок, 11 грудень 2017, 22:04

При цьому російська компанія посилається на Арбітражний суд Москви, який має винести "справедливе рішення", а також "букет" інших "поважних причин". Російська компанія "Технопромекспорт" подала позов у суд Європейського Союзу з вимогою скасувати санкці...