Диво техніки: ​У Франції з'явилися літаючі човни-таксі

Ціна літаючого човна досягає тридцяти тисяч євро.

Ілюстрація: ЖЖ

Ален Теболт, любитель яхт-спорту, розробив літаючі таксі «Морські бульбашки», повідомляють Патріоти України з посиланням на французькі джерела.

За словами француза, проект зайняв у нього більше чверті століття, проте він з дитинства мріяв створити літаючі човни. Як зізнається винахідник, ідею подали дочки, які попросили його придумати транспорт, який не зможе зашкодити довкіллю.

Швидкість нового транспортного засобу невисока - близько 18 кілометрів на годину. Катер-таксі буде працювати на двох електричних двигунах, які заряджаються від сонячної енергії. У таксі є чотири незвичайних «крила», які будуть спиратися на поверхню води під час руху. При максимальному розгоні крила піднімають човен над водою.

Таксі розраховане на водія і чотирьох пасажирів. Спочатку винахідник був упевнений, що його «Морські бульбашки» стануть працювати в якості таксі, проте до умільця вже звернулися багаті покупці, які мріють про такий незвичайний транспортний засіб. Ціна літаючого човна досягає тридцяти тисяч євро.

"Закриття КПВВ дозволило знизити рівень захворюваності на COVID-19 у Луганській області", - Снєгирьов

середа, 25 листопад 2020, 14:30

Призупинення пропуску людей на КПВВ у Станиці Луганській дало можливість призупинити розповсюдження COVID-19. Зі слів Жданова, близько 20 % від загальної кількості захворілих на Луганщині –це мешканці окупованих територій, які перетинали умовну лінію розм

"Український план "Б", або Чи дійдуть миротворці до Донбасу", - Снєгирьов

вівторок, 24 листопад 2020, 11:12

Навіть у американських політиків є розуміння того, що миротворчі місії ніколи не вирішували конфлікти, а лише заморожували їх. «Дуже рідко розгортання миротворців робить щось інше, окрім як закріплює присутність цих сил назавжди», - заявив екс-посол США в