Джеффрі Пайєтт запропонував Україні рецепт перемоги в інформаційній війні з Кремлем

Величезна помилка українського уряду, українського народу - створювати "фабрику тролів" на зразок тієї, що знаходиться в Санкт-Петербурзі, для штампування контрпропаганди в соцмережах.

Джеффрі Пайєтт. Фото: dn.into.ua.

Посол США Джеффрі Пайєтт запропонував Україні побороти вплив російської пропаганди не контрзаходами, а економічним розвитком і боротьбою з корупцією. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на НВ.

Зокрема, Пайєтт вважає, що в гібридній війні, розв'язаній Кремлем проти України, кидати всі сили на боротьбу з російською пропагандою було б найбільшою помилкою. Натомість українцям необхідно зосередитися на розвитку і успішній боротьбі з корупцією.

"Найбільша помилка, яку може допустити Україна - використовувати весь час і всі зусилля, щоб спростувати всю цю брехню. Це все одно, що витратити останній ковток повітря на слова "Тут немає фашистів! Ви взагалі про що?" Саме цього і хоче Росія", - заявив він.

Посол США зазначив, що в психології існує поняття "відображення" - коли людина повністю копіює поведінку свого опонента. На його думку, це є одним з головних ризиків для України: "Величезна помилка українського уряду, українського народу - створювати "фабрику тролів" на зразок тієї, що знаходиться в Санкт-Петербурзі, для штампування контрпропаганди в соцмережах. Величезна помилка - створювати "міністерство правди". Це не допоможе перемогти в цій інформаційній війні", - вважає посол.

Таким чином, єдиною "зброєю" України має стати успішний розвиток, створення успішної, модернізованої, європейської і демократичної України. Це і буде потужним ударом по російській пропаганді, упевнений посол.

У цьому ж ключі Пайєтт зазначив і пріоритет боротьби з корупцією, успіх якої стане показником стрімкості руху країни вперед. "У цьому сенсі краща зброя проти Кисельових всього світу (мається на увазі російський пропагандист Дмитро Кисельов - Ред.) - це ваш антикорупційний прокурор, це заступники генпрокурора, як Давид Сакварелідзе, які притягують злочинців до відповідальності. Це ваше Національне антикорупційне бюро. Всі інститути, які США будуть рішуче підтримувати", - резюмував посол.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...