Експерти повідомили, коли у березні в Україні очікувати магнітних бурь

Українцям радять підготуватися до цих явищ заздалегідь.

Ілюстрація:radiotrek.rv.ua

У березні Україну накриють невеликі магнітні бурі. Це станеться 18, 22 і 26 березня. Відзначається, що невеликі порушення магнітосфери можливі 15, 16, 17 і 21 березня. Про це стало відомо з даних лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, передають Патріоти України.

За словами вчених, магнітні бурі, що класифіковані як подія рівня один за п'ятибальною шкалою, можуть призводити до слабких флуктуацій в енергетичних системах. Також вони можуть здійснювати невеликий вплив на системи управління космічними апаратами. Полярні сяйва на високих широтах від 60 градусів можна спостерігати в цей самий час.

Щоб уникнути поганого самопочуття в березні 2018, дотримуйтесь цих порад:

1. Обмежте фізичне та емоційне навантаження в дні магнітних бур. Відкладіть вирішення важливих питань і прийняття рішень.

2. Зверніть увагу на режим дня і раціон харчування. Уникайте вживання алкоголю і важкої їжі.

3. Проводьте більше часу на свіжому повітрі, введіть в раціон фрукти і овочі, а також вітаміни.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.