Гарячий чай вбиває! Вчені зробили несподівану заяву

Ілюстрація: veralline.com

Вживання гарячого чаю разом з алкоголем і курінням підвищує ризик розвитку раку стравоходу. До такого висновку прийшла група китайських учених, повідомляють Патріоти України.

Відзначають, що медики протягом дев'яти років вивчали стан здоров'я та харчові звички 456 тисяч людей у віці від 30 до 79 років. За цей час у них було виявлено тисячу сімсот тридцять один випадок раку стравоходу.

Учені встановили, що подібна онкологія в п'ять разів частіше трапляється в пацієнтів, які регулярно пили гарячий чай і щодня вживали не менше 15 грамів алкоголю. Водночас рак стравоходу вдвічі частіше фіксувався у любителів гарячих напоїв, які курили.

Автори дослідження вважають, що напої з температурою вище 65 градусів Цельсія наносять внутрішнім органам термічні травми, що може підвищувати ймовірність онкології. Вони закликають людей обережно ставитися до надмірно гарячих рідин, особливо в разі одночасного вживання тютюну й алкоголю.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...