Головне "Імперське х.й.о" на звалище! Футбольний тренер відмовився працювати в Росії, і пояснив свою позицію

Своє відмову наш фахівець обгрунтував агресією РФ по відношенню до України.

Євген Варениця. Фото:www.dsmsu.gov.ua

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця відмовився від пропозиції очолити російський клуб. Своє рішення наш фахівець пояснив агресією РФ по відношенню до України. Президент Асоціація пляжного футболу України Сергій Харченко підтримав рішення тренера. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Сергій харченко також передав привіт громадянам Росії. "Складно, важко, але маємо почуття власної гідності і поваги до Батьківщини! Слава Україні!

Щиро передаємо привіт і новорічні привітання нашій рідні, друзям і колегам з паспортом РФ, та бажаємо їм скоріше відправити на смітник історії їх головне "Імперське Х.Й. о", - написав Харченко.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...