Гордість нації: Кримчанин приніс Україні "срібло" чемпіонату Європи з плавання

24-річний уродженець Севастополя поступився першим місцем на дистанції 50 метрів вільним стилем французу.

Андрій Говоров. Фото: НОК

Українець Андрій Говоров тріумфально завершив виступи на чемпіонаті Європи з плавання, який відбувається в Лондоні. В останній день континентальної першості кримчанин завоював "срібло", повідомляють Патріоти України.

24-річний уродженець Севастополя в драматичній боротьбі поступився першим місцем на дистанції 50 метрів вільним стилем Флорану Маноду. Француз випередив нашого співвітчизника всього на 0,06 секунди. Третє місце дісталося представникові Великобританії Бенджаміну Прауду. Він програв Говорову стільки ж, скільки українець поступився чемпіону.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...