"Готують голодомор чи "агітують" за продукти з РФ?": Бойовики обмежили ввіз харчів до окупованого Донбасу

Озброєний бойовик угруповання "ДНР" заявив спостерігачам ОБСЄ, що на окуповану територію забороняється ввозити більше ніж 50 кілограмів продуктів на людину.

ОБСЄ на Донбасі. Фото: 112 Україна.

Бойовики не пропускають на підконтрольні їм території більш ніж 50 кілограмів продуктів на людину, тоді як норма вивезення з підконтрольною Києву території вже давно збільшена до 75 кілограмів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу місії ОБСЄ.

Повідомляється, що у п'ятницю вранці спостерігачі побували на контрольованому владою КПВВ "Мар'їнка" біля окупованого Донецька, де офіцер Державної прикордонної служби України повідомив їм, що зміни до Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів і вантажів (товарів) через лінію зіткнення в межах Донецької та Луганської областей, введені ще 28 листопада 2016 року, передбачають право вільно переміщувати через лінію контакту товари (крім підакцизних) та харчові продукти для власного споживання, сумарна вага яких не перевищує 75 кілограмів на одну людину.

У той же день члени місії побували на контрольному пункті "ДНР" з окупованого боку і там озброєний бойовик угруповання заявив, що на окуповану територію забороняється ввозити більше ніж 50 кілограмів продуктів на людину.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...