Грізне та фантастичне видовище: Море біля Одеси починає замерзати (фото)

Незважаючи на морози, одесити та гості міста не змогли відмовитися від спокуси помилуватися холодним зимовим морем.

Море біля Одеси починає замерзати. Фото: Думская.

Температура повітря в Одесі опустилася до -15. Від такої температури навіть море почало замерзати. Льодом вкрилася прибережна частина пляжу, пірси і буни, пише Думская. Новину передають Патріоти України.

Якщо ж мінусова температура протримається довше, то море може покритися крижаною кіркою. Незважаючи на пронизливий вітер, туристи та місцеві жителі все ж виходять подихати морським повітрям і погодувати чайок.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...