Гройсман знає чому: Україна втратила право голосу у ВООЗ

На сьогоднішній день борг України перед Всесвітньою організацією охорони здоров’я становить 26 млн доларів.
ВООЗ. Фото: 112 Україна.

Україна втратила право голосу у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ), передають Патріоти України.

"Втрата голосу пов’язана з тим, що станом на сьогоднішній день борг України перед Всесвітньою організацією охорони здоров’я становить 26 млн доларів", – повідомляє NewsOne з посиланням на прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

“Чим це викликано? Банальною справою. У 2014 році після “підприємливих” чиновників на державному рахунку було 108 тисяч грн… Можливо, ці питання відійшли на другий план”, – пояснив глава уряду.

Нагадаємо, двадцять третього травня Всесвітньої організація охорони здоров’я обрала нового голову. Також, нещодавно агенство Associated Press повідомило, що ВООЗ витрачає на поїздки своїх чиновників більше, ніж на боротьбу з хворобами.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...