"І *бло ніхто не розіб'є": Журналіст розповів про появу одіозного генерала на заході для бійців АТО (фото)

До 2013 року Віктор Палій двічі на місяць літав в Росію, де офіційно контактував з місцевими ветеранськими організаціями.

Віктор Палій. Фото: соцмережі.

Голова громадської ради при Міністерстві оборони України Віктор Палій відвідав офіційне відкриття пам'ятника бійцям АТО. Про це на своїй сторінці в Facebook написав волонтер Роман Синіцин, передають Патріоти України.

"Головне вчасно перефарбуватися. Завжди дивувався, як майстерно це роблять найбільш зашкварені покидьки. І *блет ніхто не розіб'є. Хенерал Палій сьогодні на відкритті пам'ятника бійцям АТО", - зазначив він.

Раніше Синіцин заявив, що Палій - агент ФСБ, оскільки проводив заходи, зрежисовані в Москві, типу "Безсмертного полку". До 2013 року Палій двічі на місяць літав в Росію, де контактував з ветеранськими організаціями.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т