І цими солдатами Путін лякає світ: "Гібриди" Путіна обстрілюють свої ж позиції через поганий вишкіл, - розвідка

Костяк обох "гібридних" корпусів ЗС РФ вже п'ять років воює на Донбасі. Майже весь офіцерський командний склад - штатні командири російської армії. От тільки в той час як українські підрозділи посилюють бойові навички, у окупантів зворотні процеси.

Найманці російсько-окупаційних військ через непідготовленість особового складу ведуть обстріл своїх позицій і випускають велику кількість мін, із яких 50% не детонують. Такі дані Головного управління розвідки озвучив прес-секретар Міноборони Дмитро Гуцуляк, зазначають Патріоти України.

"19-20 лютого цього року під час спроб завдатия вогневого ураження підрозділам ЗС України мінометні розрахунки противника обстріляли позиції своїх військ. Крім того, через непідготовленість особового складу у діях зі спорядження мін близько 50% вистріляних боєприпасів не детонували", - зазначив Гуцуляк.

Він додав, що вимоги проводити заходи бойової підготовки у скорочені терміни призводять до того, що на лінію зіткнення направляється непідготовлений особовий склад. Такі дії окупантів посилюють небезпеку для місцевого населення через збільшення ймовірності ураження об`єктів цивільної інфраструктури та кількості мін, що не розірвалися, на території сільськогосподарських угідь.

Загострення бойових дій на Донбасі пов’язане з ротацією військових РФ і приїздом чергового "гумконвою"

субота, 31 жовтень 2020, 15:46

Зверну увагу на той факт, що Головне управління розвідки Міністерства оборони України ніяк не відреагувало на цю ситуацію. На мою думку, прорахувати такі події можна елементарно, адже за 7 років війни уже стало звичкою, що ротація бойовиків відбувається 2

"Павуки в банці: хто стоїть за загибеллю російського командира батальйону "Призрак", - Снєгирьов

четвер, 29 жовтень 2020, 15:28

Стосовно самого Карякіна, зауважу, що він старанно копіює манеру поведінки своїх ідейних вчителів з числа співробітників органів державної безпеки-сспочатку лідер опозиції усувається, в його загибелі звинувачуються зовнішні вороги, а потім пам’ять загибло