І тут росіяни! Фанатка, яку Трамп похвалив у своєму Twitter, виявилася інтернет-ботом з РФ - The Washington Post

Акаунт такої собі Ніколь Мінсі, яка називала себе затятою прихильницею президента США, вже видалено як фейковий.

Дональд Трамп. Фото:http://inosmi.ru

Президент США Дональд Трамп звернувся у Twitter до своєї прихильниці, яка називала себе Ніколь Мінсі, а наступного дня адміністрація соцмережі видалила її акаунт як фейковий. Джерела газети The Washington Post вважають, що твіти від імені Мінсі генерував російський інтернет-бот, передають Патріоти України.

У твіті Трампа йшлося: "Дякую, Ніколь!"

"Мінсі" позиціонувала себе як "суперфан" Трампа, публікуючи твіти на його підтримку.

Кілька користувачів поскаржилися адміністрації Twitter на те, що повідомлення написані не людиною, а комп'ютерною програмою.

Експерти зазначили, що після бану обліковий запис "Ніколь Мінсі" хтось намагався активувати знову, уже під іншим ім'ям.

Як відомо, Трамп – активний користувач Twitter, у нього більше ніж 35 млн фоловерів. ЗМІ неодноразово закликали президента знизити активність у соцмережах, але він заявив, що продовжить публікувати записи у Twitter.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...