"Я - хороший": Нардеп-"миротворець" Артеменко просить суд повернути йому громадянство

Адвокати депутата направили в Адміністрацію Президента запит з проханням надати копію указу.
Андрій Артеменко. Фото: ВВС.

Нардеп Андрій Артеменко, обраний до Парламенту за списками Радикальної партії, звернувся до Вищого адміністративного суду України. Він просить визнати незаконним указ Президента Порошенка про позбавлення його українського громадянства. Новину передають Патріоти України із посиланням на Подробности.

Дата судового засідання поки не визначена. Крім того, адвокати депутата направили в Адміністрацію Президента запит з проханням надати копію указу. На їхню думку, подібні рішення глави держави повинні публікуватися.

Нагадаю, раніше в Міграційної служби офіційно підтвердили, що Андрій Артеменко - більше не громадянин України. Підставою для цього стала наявність у нього канадського паспорта.

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних збройних провокацій на Луганщині.

субота, 6 червень 2020, 9:38

Найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Украї

"Чому "Інформаційний спротив" маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з ОРДЛО?" - Снєгирьов

четвер, 4 червень 2020, 13:05

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль