"Я - хороший": Нардеп-"миротворець" Артеменко просить суд повернути йому громадянство

Адвокати депутата направили в Адміністрацію Президента запит з проханням надати копію указу.
Андрій Артеменко. Фото: ВВС.

Нардеп Андрій Артеменко, обраний до Парламенту за списками Радикальної партії, звернувся до Вищого адміністративного суду України. Він просить визнати незаконним указ Президента Порошенка про позбавлення його українського громадянства. Новину передають Патріоти України із посиланням на Подробности.

Дата судового засідання поки не визначена. Крім того, адвокати депутата направили в Адміністрацію Президента запит з проханням надати копію указу. На їхню думку, подібні рішення глави держави повинні публікуватися.

Нагадаю, раніше в Міграційної служби офіційно підтвердили, що Андрій Артеменко - більше не громадянин України. Підставою для цього стала наявність у нього канадського паспорта.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.