"Я - хороший": Нардеп-"миротворець" Артеменко просить суд повернути йому громадянство

Адвокати депутата направили в Адміністрацію Президента запит з проханням надати копію указу.
Андрій Артеменко. Фото: ВВС.

Нардеп Андрій Артеменко, обраний до Парламенту за списками Радикальної партії, звернувся до Вищого адміністративного суду України. Він просить визнати незаконним указ Президента Порошенка про позбавлення його українського громадянства. Новину передають Патріоти України із посиланням на Подробности.

Дата судового засідання поки не визначена. Крім того, адвокати депутата направили в Адміністрацію Президента запит з проханням надати копію указу. На їхню думку, подібні рішення глави держави повинні публікуватися.

Нагадаю, раніше в Міграційної служби офіційно підтвердили, що Андрій Артеменко - більше не громадянин України. Підставою для цього стала наявність у нього канадського паспорта.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...