Як виглядатиме космодром для українських ракет у Канаді (відео)

Вартість робіт з будівництва космодрому оцінюється в 240 млн доларів.

Фото:скрін відео

Канадська приватна космічна компанія Maritime Launch Services, яка співпрацює з українським заводом «Південмаш» і конструкторським бюро «Південне», показала, як буде виглядати космодром для запуску ракети «Циклон-4М». Про це повідомляють Патріоти України.

Про плани будівництва майданчика для запусків україно-бразильської ракети «Циклон-4М» стало відомо ще на початку 2018 року. Зараз канадська компанія знаходиться в процесі узгодження з компетентними інстанціями документації по будівництву майданчика Кансо-Хейзел Хілл на узбережжі Атлантичного океану.

Очікується, що ракета «Циклон-4М» здійснить перший політ з готового космодрому в 2020 році. До 2022 му Maritime Launch Services планує щорічно проводити вісім стартів. Вартість робіт з будівництва космодрому оцінюється в 240 млн доларів.

Як відомо, спочатку проект «Циклон-4» призначався для Бразилії. Однак в 2015 всі контракти були розірвані.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.