Якщо мізків вистачить: Потерпаючий від браку технологій та фахівців російський ВПК обіцяє порадувати військових власним аналогом ПТРК Javelin

Заявлені характеристики комплексу ідентичні американському ПТРК FGM-148 Javelin.

Російська оборонна промисловість приступила до розробки протитанкового ракетного комплексу нового покоління, яке після запуску не вимагає додаткових вказівок, таких як освітлення цілі або дротове наведення. Про це заявив голова науково-технічного комітету Головного управління ракетно-артилерійського управління Міністерства оборони РФ, повідомляють Патріоти України з посиланням на Defence Blog.

За словами Романа Спіріна, найближчим часом планується розробка уніфікованих переносних і багатоцільових самохідних протитанкових ракетних систем, в яких реалізовані принципи швидкого реагування і стрільби по принципу «вистрілив і забув».

Це дозволить ефективно використовувати комплекс при веденні бою в урбанізованій місцевості та значно розширити бойові можливості зброї цього класу.

Технологія «м'якого пуску» - маршовий двигун ракети включається на безпечній для оператора відстані, - дозволяє застосовувати ПТРК із закритих приміщень.

На сьогоднішній день однією з найсучасніших російських протитанкових ракет є «Корнет» з лазерною системою наведення. Російський «Корнет» може пробити від 1200 мм до 1400 мм броні.

Речник Запорізької ОВА "засвітив" результати артобстрілу міста

п’ятниця, 27 травень 2022, 11:54

Оприлюднені в мережі фото і відео наслідків ракетних атак противник може використовувати для коригування вогню, що призводить до збільшення числа жертв серед українських військових та мирних громадян. Попри заборону публікувати фото та відео наслідків ...

"Азовсталь" - найбільша поразка в історії РФ

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...