"Якщо зважуся піти в політику, "Квартал" жартуватиме ще сильніше. Колеги знають, як наді мною посміятися" - Зеленський

Гуморист також розповів про партію "Слуга народу".

Володимир Зеленський. Фото:Кореспондент

Відомий український шоумен і гуморист Володимир Зеленський прокоментував чутки про свій відхід в політику і розповів, що зробить з "Кварталом", якщо все ж таки зважиться стати державним діячем. Про це шоумен повідомив в інтерв'ю kp.ua, передають Патріоти України.

Він розповів, чи продасть "Квартал" і чи будуть його нинішні колеги по сцені жартувати над Зеленським-політиком. "Однозначно з бізнесу я б вийшов - це важливо. А чи будуть жартувати з мене? Думаю, будуть ще й гірше!" - з іронією зазначив Зеленський.

За його словами, колеги добре знають, як над ним посміятися. "Вони знають, так. Але гумор - це ж хороший підказувач. Тільки дурні не вчаться. Гумор - як світлофор або знаки обмеження швидкості. Знак радить вам їхати 60, тому що попереду слизька дорога.

Точно так само і гумор. Він показує тобі знаки Це не означає, що ти далі розіб'єшся. Просто попереджає, що краще тобі знизити швидкість, а тут будь акуратніше, не ганяй", - зазначив Зеленський. "Такими порадами не можна не користуватися, навпаки - це дуже хороші натяки", - додав він.

Шоумен також розповів про походження партії "Слуга народу". "Я не робив офіційної заяви з цього приводу, тому що це було суто юридичне питання", - зазначив він. "Влітку якісь пройдисвіти вирішили зареєструвати партію під назвою "Слуга народу". Я цих людей не знаю, тому відкрито говорю - "пройдисвіти".

Виявляється, придумати і зареєструвати бренд - цього недостатньо, його можуть використовувати інші. Тому ми і розпочали цю історію з реєстрацією партії. Довго робили, з питаннями, проблемами, але зробили", - розповів Зеленський.

"Мені не подобається, що хтось хотів скористатися нашим ім'ям. Для багатьох людей "Слуга народу" асоціюється саме з "Кварталом", вони підуть і проголосують. Це відповідальність. І почасти вона лежить і на наших плечах. Тому потрібно було реєструвати партію. А яка доля буде у цієї партії - подивимося. Поки це не політичний проект, а швидше юридичний нюанс", - підкреслив шоумен.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...