"Янголи чи звабливі дівчата?": У Києві розгорівся "секс-скандал" через декор різдвяного містечка біля ялинки (відео)

Організатори свят пояснили, що колесо огляду, прикрашене портретами звабливих дівчат, три дні тому привезли до Києва з Франції, де воно працювало на різних ярмарках і в європейців обурення не викликало.

Новий декор замість "сексуального". Фото: скріншот з відео.

Своєрідний "секс-скандал" стався із різдвяним містечком у центрі столиці. Перехожі, що спостерігали за монтажем атракціонів, розгледіли на них вульгарні картинки та розповсюдили світлини в соцмережах. Про це ідеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Користувачів інтернету фотографії обурили, натомість організатори пояснили, що колесо огляду, прикрашене портретами звабливих дівчат, три дні тому привезли до Києва з Франції, де воно працювало на різних ярмарках і в європейців обурення не викликало. Проте у Києві ніхто і не планував лишати його в такому вигляді. І вже сьогодні від самого ранку робітники закрили декор із сексуальним підтекстом іншими баннерами – із зірками, оленями та янголами.

"Зараз ми почали завішувати колесо огляду своєю візуалізацією, яку ми утвердили на цей рік. Колесо не є власністю Folk Ukraine, ми його замовили, воно приїхало, ми не дивилися на візуалізацію, тому що вона нам не цікава в зв'язку з тим, що ми завжди все візуалізуємо своє", - пояснила представник оргкомітету заходу Тетяна Ніколаєнко. Як уже повідомлялося, на 19 грудня заплановане відриття новорічно-різдвяної ялинки в центрі Києва. Кияни вже назвали цьогорічне дерево найкращим з усіх за попередні роки.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою