Януковича запідозрили у пияцтві

Крім того, історик Соловей зазначив: деякі представники російської влади хочуть, щоб Янукович ще повернувся в Україну.

Янукович. Фото: 24 канал

Віктору Януковичу набридло пити гірку. Про це заявив російський історик Валерій Соловей, передає "Ехо Москви", повідомляють Патріоти України.

"Ще раз повторюю, це до речі дуже важливо. Януковичу набридло сидіти в затворі, вибачте за цинізм, пити гірку ... Злі, але обізнані люди кілька разів про це згадували", - сказав Соловей. Історик зазначив, що деякі представники російської влади хочуть, щоб Янукович ще повернувся в Україну.

"Ті люди, які беруть участь в цій справі, вони виходять з передумови давньої, що Україна ось-ось завалиться під тягарем власних помилок і злочинів. Що вона вагітна черговим третім майданом. І що коли це трапиться, то Віктор Янукович може знадобитися Україні. Як ви пам'ятаєте, справа була в деяких пострадянських республіках, припустимо, як Шеварднадзе свого часу досить тріумфально повернувся в Грузію. Надії будуються на цьому, але я можу сказати, що вони абсолютно безпідставні. Нічого подібного не станеться", - заявив він. "Люди дуже не люблять людей, вибачте за тавтологію, політиків в даному випадку, які кидають свою власну країну в критичний момент", - додав Соловей.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою