Януковича запідозрили у пияцтві

Крім того, історик Соловей зазначив: деякі представники російської влади хочуть, щоб Янукович ще повернувся в Україну.

Янукович. Фото: 24 канал

Віктору Януковичу набридло пити гірку. Про це заявив російський історик Валерій Соловей, передає "Ехо Москви", повідомляють Патріоти України.

"Ще раз повторюю, це до речі дуже важливо. Януковичу набридло сидіти в затворі, вибачте за цинізм, пити гірку ... Злі, але обізнані люди кілька разів про це згадували", - сказав Соловей. Історик зазначив, що деякі представники російської влади хочуть, щоб Янукович ще повернувся в Україну.

"Ті люди, які беруть участь в цій справі, вони виходять з передумови давньої, що Україна ось-ось завалиться під тягарем власних помилок і злочинів. Що вона вагітна черговим третім майданом. І що коли це трапиться, то Віктор Янукович може знадобитися Україні. Як ви пам'ятаєте, справа була в деяких пострадянських республіках, припустимо, як Шеварднадзе свого часу досить тріумфально повернувся в Грузію. Надії будуються на цьому, але я можу сказати, що вони абсолютно безпідставні. Нічого подібного не станеться", - заявив він. "Люди дуже не люблять людей, вибачте за тавтологію, політиків в даному випадку, які кидають свою власну країну в критичний момент", - додав Соловей.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...