Історія зрадника: "Поїхав рятувати світ від "злих правосєків". Результат - втрата здоров'я, забуття, стара халупа в забутому селі і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення"

Бойовик з кличкою " чернець" жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим руським воїном.

У мережі збирають гроші на допомогу черговому бойовику так званих ДЛНР, який після виїзду в Росію виявився без роботи, в "глухому селі" і "старому будинку". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє офіцер ЗСУ і блогер Анатолій "Штірліц" Штефан, інформують Патріоти України.

Як стверджується, якийсь Костянтин, під позивним "Чернець", родом з Одеси і батько п'яти дітей, в липні 2014 року рушив воювати на Донбас на боці бойовиків. У квітні 2016 роки виїхав до Росії, де перебивався випадковими заробітками і оселився в селі в Іванівській області.

"Жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим російським воїном ". А потім, узявши" меч кладенец "поїхав Донбас рятувати світ від" злих правосеков ". На виході поранення, втрата здоров'я, забуття від вчорашніх "бойових" братушек, "стара халупа" в забутому селі Івановської області і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення", - коментує новину Штефан.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...