Історія зрадника: "Поїхав рятувати світ від "злих правосєків". Результат - втрата здоров'я, забуття, стара халупа в забутому селі і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення"

Бойовик з кличкою " чернець" жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим руським воїном.

У мережі збирають гроші на допомогу черговому бойовику так званих ДЛНР, який після виїзду в Росію виявився без роботи, в "глухому селі" і "старому будинку". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє офіцер ЗСУ і блогер Анатолій "Штірліц" Штефан, інформують Патріоти України.

Як стверджується, якийсь Костянтин, під позивним "Чернець", родом з Одеси і батько п'яти дітей, в липні 2014 року рушив воювати на Донбас на боці бойовиків. У квітні 2016 роки виїхав до Росії, де перебивався випадковими заробітками і оселився в селі в Іванівській області.

"Жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим російським воїном ". А потім, узявши" меч кладенец "поїхав Донбас рятувати світ від" злих правосеков ". На виході поранення, втрата здоров'я, забуття від вчорашніх "бойових" братушек, "стара халупа" в забутому селі Івановської області і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення", - коментує новину Штефан.

В окупованому Донецьку немає води: "мобілізували" сантехніків та електриків

вівторок, 17 травень 2022, 21:31

Варто зазначити, що примусово мобілізованих громадян женуть на передову, як худобу на убій. При тому, що ці люди зазвичай не мають жодної військової підготовки чи бойового досвіду. Утім, у кремлі стурбовані проваленням плану залучення "гарматного м'яса...

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.