Із новою важливою задачею: NASA поселить американців на Місяці

​Астронавти, ймовірно, пробудуть на супутнику Землі кілька років.

Американці планують пожити на Місяці. Ілюстрація: соцмережі.

НАСА планує відправити астронавтів на Місяць, але на цей раз - з метою довгострокового дослідження супутника Землі. За словами адміністратора космічного агентства Джима Брайденстайна, в операцію залучать «кращих і видатних представників американської промисловості», повідомляють Патріоти України.

«Будучи прихильником НАСА протягом усього життя, я дуже радий, що знову кажу про висадку людей на Місяць», - зазначив Брайденстайн. «Але дехто каже, що ми повертаємося на Місяць, і це означає, що ми будемо робити те ж саме, що і 50 років тому. На цей раз наша місія - інша».

«Ми вирушаємо на Місяць з новими інноваційними технологіями та системами, щоб дослідити більше місць на поверхні, ніж будь-коли раніше. На цей раз, коли ми вирушимо на Місяць, частина астронавтів залишиться там», - додав він.

Брайденстайн повідомив, що здійснення амбітних планів почнеться наступного тижня, коли партнери з приватного сектора і інших країн будуть запрошені в штаб-квартиру НАСА для обговорення питань, що стосуються місії. На сьогоднішній день НАСА вже уклала контракт з дев'ятьма компаніями на відправку вантажів на Місяць, кінцева мета якого полягає в розробці наземних апаратів, здатних вивести астронавтів на поверхню Землі.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою