Із новою важливою задачею: NASA поселить американців на Місяці

​Астронавти, ймовірно, пробудуть на супутнику Землі кілька років.

Американці планують пожити на Місяці. Ілюстрація: соцмережі.

НАСА планує відправити астронавтів на Місяць, але на цей раз - з метою довгострокового дослідження супутника Землі. За словами адміністратора космічного агентства Джима Брайденстайна, в операцію залучать «кращих і видатних представників американської промисловості», повідомляють Патріоти України.

«Будучи прихильником НАСА протягом усього життя, я дуже радий, що знову кажу про висадку людей на Місяць», - зазначив Брайденстайн. «Але дехто каже, що ми повертаємося на Місяць, і це означає, що ми будемо робити те ж саме, що і 50 років тому. На цей раз наша місія - інша».

«Ми вирушаємо на Місяць з новими інноваційними технологіями та системами, щоб дослідити більше місць на поверхні, ніж будь-коли раніше. На цей раз, коли ми вирушимо на Місяць, частина астронавтів залишиться там», - додав він.

Брайденстайн повідомив, що здійснення амбітних планів почнеться наступного тижня, коли партнери з приватного сектора і інших країн будуть запрошені в штаб-квартиру НАСА для обговорення питань, що стосуються місії. На сьогоднішній день НАСА вже уклала контракт з дев'ятьма компаніями на відправку вантажів на Місяць, кінцева мета якого полягає в розробці наземних апаратів, здатних вивести астронавтів на поверхню Землі.

"Агенти Кремля" в Україні, або "Полювання на відьом" на тлі пандемії коронавірусу

четвер, 26 листопад 2020, 23:11

Відкритим залишається питання щодо заяви Головного управління розвідки Міністерства оборони України про активізацію з боку спецслужб РФ заходів з дискредитації вищого державного та військового керівництва України. На мою думку, російським спецслужбам нема

"Закриття КПВВ дозволило знизити рівень захворюваності на COVID-19 у Луганській області", - Снєгирьов

середа, 25 листопад 2020, 14:30

Призупинення пропуску людей на КПВВ у Станиці Луганській дало можливість призупинити розповсюдження COVID-19. Зі слів Жданова, близько 20 % від загальної кількості захворілих на Луганщині –це мешканці окупованих територій, які перетинали умовну лінію розм