Із новою важливою задачею: NASA поселить американців на Місяці

​Астронавти, ймовірно, пробудуть на супутнику Землі кілька років.

Американці планують пожити на Місяці. Ілюстрація: соцмережі.

НАСА планує відправити астронавтів на Місяць, але на цей раз - з метою довгострокового дослідження супутника Землі. За словами адміністратора космічного агентства Джима Брайденстайна, в операцію залучать «кращих і видатних представників американської промисловості», повідомляють Патріоти України.

«Будучи прихильником НАСА протягом усього життя, я дуже радий, що знову кажу про висадку людей на Місяць», - зазначив Брайденстайн. «Але дехто каже, що ми повертаємося на Місяць, і це означає, що ми будемо робити те ж саме, що і 50 років тому. На цей раз наша місія - інша».

«Ми вирушаємо на Місяць з новими інноваційними технологіями та системами, щоб дослідити більше місць на поверхні, ніж будь-коли раніше. На цей раз, коли ми вирушимо на Місяць, частина астронавтів залишиться там», - додав він.

Брайденстайн повідомив, що здійснення амбітних планів почнеться наступного тижня, коли партнери з приватного сектора і інших країн будуть запрошені в штаб-квартиру НАСА для обговорення питань, що стосуються місії. На сьогоднішній день НАСА вже уклала контракт з дев'ятьма компаніями на відправку вантажів на Місяць, кінцева мета якого полягає в розробці наземних апаратів, здатних вивести астронавтів на поверхню Землі.

Вугільна схема: Що стало підставою для санкцій проти нардепа Козака та телеканалів

вівторок, 23 лютий 2021, 22:52

Варто зауважити, що документи, які лягли в основу санкцій, мають також стати основою кримінальних справ. СБУ має висунути відповідні звинувачення власникам цих компаній щодо протиправної злочинної діяльності. Мають бути послідовні кроки: не лише санкції п

Тиск на Росію щодо "нормандського формату" не мав наслідків

неділя, 21 лютий 2021, 21:14

Розуміючи нездійсненість подібного сценарію щодо розширення Нормандського формату, в українській делегації в мінській ТКГ розповіли своє бачення ролі  США в переговорному процесі при новій адміністрації президента Джо Байдена. Заява Президента Зеленськ...