Карма "Сепара": Як зараз виглядає кафе, де підірвали Захарченка (фото)

Вибуховий пристрій, що став причиною загибелі ватажка донецьких бойовиків Олександра Захарченка, було розміщено за вивіскою донецького кафе "Сепар", всередині чебурашки.

За повідомленнями жителів окупованих районів Донбасу, кафе "Сепар", так і не працює, передають Патріоти України. У розпорядженні "Апострофа" з'явилися ексклюзивні фото з Донецька, з місця ліквідації Олександра Захарченка.

Як бачимо, підходи до улюбленої "наливайки" зрадника України все ще перекриті, а стіни завішані траурними банерами з величезними фото ватажка прислужника окупантів і написом: "Місце загибелі першого глави ДНР Олександра Захарченка".

Крім того, місце ліквідації Захарченка стало пунктом паломництва нечислених апологетів "русского мира", які несуть до кафе "Сепар" квіти, лампадки, дитячі малюнки з написом "спасибі, батя" і "георгіївські" стрічки.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...