Карма "Сепара": Як зараз виглядає кафе, де підірвали Захарченка (фото)

Вибуховий пристрій, що став причиною загибелі ватажка донецьких бойовиків Олександра Захарченка, було розміщено за вивіскою донецького кафе "Сепар", всередині чебурашки.

За повідомленнями жителів окупованих районів Донбасу, кафе "Сепар", так і не працює, передають Патріоти України. У розпорядженні "Апострофа" з'явилися ексклюзивні фото з Донецька, з місця ліквідації Олександра Захарченка.

Як бачимо, підходи до улюбленої "наливайки" зрадника України все ще перекриті, а стіни завішані траурними банерами з величезними фото ватажка прислужника окупантів і написом: "Місце загибелі першого глави ДНР Олександра Захарченка".

Крім того, місце ліквідації Захарченка стало пунктом паломництва нечислених апологетів "русского мира", які несуть до кафе "Сепар" квіти, лампадки, дитячі малюнки з написом "спасибі, батя" і "георгіївські" стрічки.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...