Хіти тижня. ​Армянська "бомба" Фірташа: Отруйні викиди з Криму вразили південну Україну

Прикордонники зафіксували підвищений вміст отруйних речовин в повітрі. Отруєння півночі Криму торкнулося Херсонщини та інших регіонів Півдня.

Співробітники Херсонського прикордонного загону зафіксували підвищений вміст хімічних речовин в повітрі. Про це повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні, біля 15 години, під час вимірювання хімічного складу повітря прикордонники Херсонського загону виявили наявність хімічних речовин в повітрі. Прилади показали перевищення вмісту хімічних речовин (токсичні промислові речовини).

На даний момент проінформовано місцеві органи самоврядування, ДСНС та інші правоохоронні органи. Внесено зміни в організацію служби прикордонних нарядів, прикордонники в межах компетенції продовжують відстежувати обставновку", - написав він у фейсбуці.

Нагадаємо, в ніч з 23 на 24 серпня в Армянську стався викид невідомої речовини. 28 серпня голова окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов написав на своїй сторінці в фейсбуці, що ситуація в Армянську виходить за межі норми.

Окупаційна влада заявили, що причиною викидів шкідливої речовини на півночі Криму є спека і тривала відсутність опадів. За попередніми даними досліджень, причиною забруднення є випаровування вмісту кислотонакопичувача, використовуваного "Кримським титаном".

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.