Хіти тижня. Армія на марші: Кого Порошенко зробив генералами ЗСУ

Практично всі 50 генералів ЗСУ, які отримали це звання з 2014 року, мають бойовий досвід.

Про це повідомив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, передають Патріоти України.

“З 2014-го в нас було присвоєно 50 генеральських звань. Із них практично всі отримали ті офіцери, які вже мали бойовий досвід. Сьогодні просування по службі, призначення, особливо на основні командні посади – основною вимогою до таких військовослужбовців є саме наявність бойового досвіду, того досвіду, який ми здобули у війні 2014-2017 років і продовжуємо здобувати у 2018 році”, – сказав він в інтерв’ю радіо “Свобода”, оприлюдненому в п’ятницю.

На переконання начальника Генштабу, військовослужбовці ЗСУ є “найбільшими патріотами”. “Тому що ЗСУ – це структура, яка передбачає, що військовослужбовець, який прийняв присягу, може в будь-який момент віддати життя за свою країну і свій народ”, – пояснив він.

В.Муженко констатував, що в період 2014-2017 років в українській армії відбулися значні зміни у всіх сферах діяльності. “Це той період, коли кардинально змінилося і ставлення, і підходи до процесів навчання, до процесів планування, до процесів управління загалом. Так, наприклад, у період із 2014-го по 2017 рік включно в нас уже більше ніж у два рази помінялися командири батальйонів, більше ніж у два рази помінялися командири бригад. Командири бригад, які були у 2014 році, зараз уже командувачі оперативних командувань. Деякі з них уже зараз на посадах заступників командувачів видів ЗСУ”, – зазначив він.

Опублікував: Олег Устименко

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...