Хіти тижня. Чудовисько, котре нагадує канапе з червоною ікрою: На узбережжі Нової Зеландії виявили дивовижного велетня (фотофакти)

Монстр, який звивався на піску виявився гігантською медузою, найбільшою на планеті

На побережье Новой Зеландии найдено гигантское существо

Сім'я новозеландців виявила на березі океану величезну пульсуючу істоту, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Тварина була знайдена приблизно в 90 кілометрах від Окленда, найбільшого міста країни.

«Це виглядало як купа м'язів, що скорочуються. Ми ніколи не бачили нічого подібного. Це було досить круто», - завив очевидець. Пізніше встановили, знахідка- це медуза волосиста цианея. Вона є найбільшою в своєму співтоваристві, серед відомих науці. В одній з природоохоронних організацій пояснили, що діаметр «капелюшка» такої медузи може досягати двох метрів, а довжина щупалець - 57 метрів.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...