Хіти тижня. Дайте скрепам корвалолу: На Кремль-ТБ істерика через слова Порошенка про вторинність "руского міра" (відео)

На російському телебаченні обурилися через слова президента України Петра Порошенка про те, що Росія отримала православ'я тільки завдяки Києву, а Москву необачно заснували його князі.

Крім того, пропагандисти дуже бурхливо відреагували на ініціативу глави української держави домогтися створення в країні єдиної помісної автокефальної церкви. Саме з обговорення цієї теми ведучі програми "60 хвилин" і почали свій ефір на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

"Президент держави, що переміг беззаконня, Петро Олексійович Порошенко, який задумав завести в Україні власну автокефальну помісну церкву, УПЦ ПП - так тепер жартують, оголосив Україну батьківщиною російського православ'я, а Москву, вибачте, невдалим інфраструктурним проектом", - їдко зазначила Ольга Скабеєва.

Потім в ефір пустили фрагмент виступу Порошенка у Верховній Раді, в якому він сказав, що християнство прийшло в Київську Русь з Царгорода і лише потім ним поділилися з "тим Заліссям, де давні київські князі необачно заснували Москву".

Настільки яскраве висловлювання про Росію викликало нервовий смішок у ведучого передачі Євгена Попова, і він спробував відповісти на нього з сарказмом. "Необачно ми засновані. Ось як, за словами Порошенка", - з усмішкою підсумував пропагандист.

Опублікував: Олег Устименко

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".