Хіти тижня. Експерт розгадав таємницю зникнення малайзійського "Боїнга"

Авіаконструктор Саймон Харді вважає, що літак, котрий зникнув 8 березня 2014 року у південно-східній Азії, був викрадений та знищений командиром авіасудна.

Авіаконструктор Саймон Харді заявив, що чотири роки тому Боїнг 777-200, що належить авіакомпанії Malaysia Airlines, був викрадений, а потім знищений командиром судна Захарі Ахмад Шахом, повідомляють Патріоти України з посиланням на donpress.

До такого висновку чоловік прийшов після аналізу маршруту літака. За його словами, крах судна явно спланували: після зльоту зв'язок з пілотом різко перервався, і літак проклав маршрут по «мертвій зоні» (через Малайзію і Таїланд). Харді вважає, що це було організовано для того, щоб збити з пантелику диспетчерів.

При цьому через деякий час пілот раптово зробив коло навколо штату Пінанг. Як з'ясувалося пізніше, Захарі Ахмад Шах народився в цьому регіоні.

Через бажання Шаха піти з життя загинуло 239 осіб, включаючи дванадцять членів екіпажу. Зараз невідомо, літак був навмисно втоплений або він впав в океан, оскільки закінчилося пальне.

За деякими припущеннями, літак перед падінням був непілотованим: на це вказують невипущені закрилки.

Опублікував: Інна Мартинчук

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих