Хіти тижня. Експерт розгадав таємницю зникнення малайзійського "Боїнга"

Авіаконструктор Саймон Харді вважає, що літак, котрий зникнув 8 березня 2014 року у південно-східній Азії, був викрадений та знищений командиром авіасудна.

Авіаконструктор Саймон Харді заявив, що чотири роки тому Боїнг 777-200, що належить авіакомпанії Malaysia Airlines, був викрадений, а потім знищений командиром судна Захарі Ахмад Шахом, повідомляють Патріоти України з посиланням на donpress.

До такого висновку чоловік прийшов після аналізу маршруту літака. За його словами, крах судна явно спланували: після зльоту зв'язок з пілотом різко перервався, і літак проклав маршрут по «мертвій зоні» (через Малайзію і Таїланд). Харді вважає, що це було організовано для того, щоб збити з пантелику диспетчерів.

При цьому через деякий час пілот раптово зробив коло навколо штату Пінанг. Як з'ясувалося пізніше, Захарі Ахмад Шах народився в цьому регіоні.

Через бажання Шаха піти з життя загинуло 239 осіб, включаючи дванадцять членів екіпажу. Зараз невідомо, літак був навмисно втоплений або він впав в океан, оскільки закінчилося пальне.

За деякими припущеннями, літак перед падінням був непілотованим: на це вказують невипущені закрилки.

Опублікував: Інна Мартинчук

НАТО допомагає готуватись до вирішальної сутички: На Rapid Trident (Яворівський полігон) військові тренувалися звільняти міста

середа, 22 вересень 2021, 6:10

У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 військові відпрацювали бій за місто. Починаючи з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань. Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident2021. Одн...

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...