Хіти тижня. Горе скреп: У російському Сочі "змило" частину Олімпійської набережної (відео)

В результаті негоди зламано вуличне освітлення, пошкоджені велодоріжки і зелені насадження.

У Сочі сильний шторм призвів до руйнування частини олімпійської набережної в Імеретинській бухті, передають Патріоти України з посиланням на Кавказ.Реалії.

Обсяг збитків уточнюється.

«Набережна регулярно страждає від зимових штормів. Подібне руйнування сталося у січні 2018 року – тоді було зруйновано частину берегоукріплювальних споруд», – зазначає ЗМІ.

Відновити пошкоджену ділянку вдалося лише через кілька місяців, вартість реконструкції сягнула близько 140 мільйонів рублів.

На думку експертів, причиною руйнувань є також і деградація пляжів в результаті будівництва морпорта у гирлі річки Мзимта, який перекрив виноси гальки на пляжі.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...