Хіти тижня. Імовірний плацдарм Третього Рейху: У льодах Антарктики ентузіасти побачили німецького підводного човна (відео)

Любителі, які проводять вивчення супутникових знімків, знайшли на їхню думку німецький підводний човен періоду Другої Світової класу «Атлантичні». Ці судна могли долати відстань в тисячі кілометрів на дизельних двигунах, з таємною дозаправкою від танкерів

На користь версії грає й той факт, що згаданий об'єкт локалізовано в районі Землі королеви Мод, яка на думку конспірологів була зоною німецьких військових експедицій і мала первісну назву «Нова Швабія», зазначають Патріоти України.

Власне дослідження опублікував на YouTube користувач під ніком MrMBB333. Аналізуючи кадри сервісу, він прийшов до висновку, що прихований під крижаним покривом предмет сріблястого кольору не що інше, як субмарина нацистського флоту.

«Якщо подивитися на верхню частину, то можна помітити щось забарвлене в сріблястий колір. Структура цього предмету створена штучним шляхом. Не можу стверджувати, що це підводний човен, але дуже схоже», - прокоментував своє відео конспіролог.

В якості підтвердження в ролику наведені макети та фотографії різних моделей підводних кораблів. У той же час на думку істориків, до сих пір немає переконливий доказів існування німецьких антарктичних баз після 1943 року. Справа в тому, що з того момент Атлантичний океан повністю контролювали сили союзників - США і Британії. Також Німеччина з середини 1943 року почала посилено берегти ресурси і не розпорошуватися на масштабні проекти за межами територій головних битв Рейху. Блокада союзників ,тим не менш, не завадила прориву німецьких субмарин до Південною Америки, після падіння держави Гітлера.

Грізний страж супермаркету: Кішка люто нападає на чоловіків і собак, але не чіпає жінок і дітей (відео)

середа, 27 березень 2019, 0:32

Місцеві жителі навіть хочуть віднести кицю до ветеринара, щоб з'ясувати причину такої вибіркової агресивності. У мережі з'явилося відео з камери спостереження, розташованої біля одного з магазинів турецького міста Стамбул. Бродячий кішка чергує біля дв...

Хіти тижня. Новий винищувач для України: "Чому нам вигідний пакистано-китайський JF-17 Thunder", - ЗМІ (фото, відео)

вівторок, 26 березень 2019, 22:00

Дуже скоро Україні доведеться повністю оновлювати парк бойових реактивних літаків, і головне тут – не помилитись з вибором. Ппакистано-китайський багатоцільовий винищувач-бомбардувальник JF-17 Thunder (або просто JF-17, або "Грім"), який також відомий ...