Хіти тижня. Юпітер підірвав Нібіру: Уфологи лякають черговим пророцтвом про загибель Землі (відео)

Після того як в ніч на 1 жовтня в одному з російських регіонів нічне небо пронизав яскравий спалах, більшість уфологів чекали коментарів від вчених про те, що насправді відбулося. Однак коментарів не немає й досі.

У той же час в мережі почали з'являтися різні версії, побудовані на припущеннях і зіставленні фактів. Найпопулярніша версія - Юпітер підірвав смертоносну Нібіру, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.
Гравітаційної міці газового гіганта вистачило б для того, щоб скорегувати апокаліптичну траєкторію польоту «Зірки смерті», однак «великий брат» перестарався і знищив Планету Х, вважають прихильники цієї версії.
На їхню думку, Юпітер вирвав у Нібіру ядро, і вона розпалася на безліч шматків різних розмірів.

Але якщо Юпітер дійсно підірвав Нібіру, то до кінця 2018 року Марс і Земля по черзі перестануть існувати. Паралельно запуститься процес знищення Сонячної системи, адже без двох планет порушаться орбіти інших об'єктів, приречених або на смертоносні зіткнення один з одним, або на безгоспні поневіряння по космосу далеко від Сонця.

Уже зараз розміри Нібіру дозволяють припустити, що в сторону Землі попрямував потужний потік астероїдів. Більш конкретно про нього можна буде сказати після вибуху Марса. Потім настане черга і нашої планети.
На щастя, крім наведеної вище «похмурої» версії є і більш оптимістична - вибух в одному з російських регіонів був нічим іншим як слідом прольоту НЛО крізь верхні шари атмосфери. У ніч на 1 жовтня ціла ланка інопланетних кораблів або покинула Землю, або прибула для спостереження за людством.
Цю версію офіційна наука теж поки що ніяк не прокоментувала.

Котел в Бахмуті неможливий: Чи покине РФ ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...