Хіти тижня. Кара небесна? - На Росії прокинувся стародавній вулкан (фото)

Ебеко висотою 1156 метрів знаходиться в північній частині хребта Вернадського. Відноситься до загасаючих вулканів, але з 2009 року тут періодично фіксується фумарольна активність.

Один із стародавніх вулканів на Курильських островах - вулкан Ебеко - знову активний. Вулкан викинув стовп попелу на висоту 4,5 кілометра. Потужне стихійне явище зафіксувала камера спостереження в Північно-Курильському, передають Патріоти України.

Шлейф від викиду попелу поширився в північно-східному напрямку як мінімум на п'ять кілометрів.У найближчому населеному пункті - російському Північно-Курильському на острові Парамушир в семи кілометрах від вулкана - ні пеплопада, ні специфічного запаху сірководню не відчули. Загрози для населення вулкан не представляє.

Ебеко висотою 1156 метрів знаходиться в північній частині хребта Вернадського. Відноситься до загасаючих вулканів, але з 2009 року тут періодично фіксується фумарольна активність. З надр вулкана виходять сірчані гази і пар, утворюючи на вершині вулканічного конуса гарячі озера.

Джерело: Факты

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...