Хіти тижня. Карма? - Відома українська співачка-зрадниця екстрено госпіталізована в Москві

"Зірці" стало погано під час постанови складного танцювального номера на репетиції

Популярна українська співачка Світлана Лобода екстрено госпіталізована в одну з клінік в Москві. Зірці стало погано під час постанови складного танцювального номера на репетиції, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За даними ЗМІ, 36-річна Лобода пройшла обстеження і знаходиться в стані середньої тяжкості. Попередній діагноз - обструкція нирки.
У близькому оточенні співачки розповіли, що їй стало погано під час репетиції - від різкого болю вона навіть втратила свідомість. Офіційно Лобода і її представники поки не коментують ситуацію. Також поки не відомо, чи будуть скасовані осінні концерти співачки.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".