Хіти тижня. Кримському мосту напророчили трагічне майбутнє

Незаконно побудований окупантами Кримський міст, який з'єднав анексований півострів з Росією, піддається впливу ряду руйнівних природних факторів. Конструкції об'єкта або його окремі ділянки можуть не витримати навантажень і розвалитися.

Таку думку висловив колишній заступник міністра надзвичайних ситуацій України Василь Кваша, передають Патріоти України.

Він назвав міст "ризикованим об'єктом". "Кримський міст я б охарактеризував як ризикований об'єкт... Завжди буде існувати ймовірність того, що цей міст буде зруйнований внаслідок того, що він знаходиться в такій критичній зоні, яка схильна до природних катаклізмів - дуже сильні шторми, які починаються в тій місцевості з листопада місяці і тривають практично до літа", - сказав він.

За словами Кваші, той, хто будував цей міст, може і не давав стовідсоткової гарантії, що даний об'єкт інфраструктури простоїть 25-100 років.

Джерело: Сегодня

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...