Хіти тижня. Кримський міст... залишає півострів: З'явилась шокуюча новина для окупантів

Конструкція не витримує навантаження.

Керченський міст не витримує автомобільного навантаження, хитається і трясеться. За словами експертів, це посилюється через сейсмологічну ситуацію в регіоні, передають Патріоти України.

Коли міст відкрили, навколо нього розгорілися дискусії серед різних експертів. До них приєдналися місцеві жителі. Вони не вірять у безпеку Кримського мосту. Такої ж думки і цілий ряд фахівців. Вони вважають, що міст може не витримати негоду, сильний вітер і шторм.

За словами місцевих жителів, міст буквально тріщить по швах. Говорячи про його реальний стан, вони відзначили, міст не витримує ваги машин, які по ньому проїжджають. Наприклад, на в'їзді до Керчі на вулиці Чкалова Кримський міст буквально відходить від територій півострова.

Опублікував: Олег Устименко

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...