Хіти тижня. Кримський міст... залишає півострів: З'явилась шокуюча новина для окупантів

Конструкція не витримує навантаження.

Керченський міст не витримує автомобільного навантаження, хитається і трясеться. За словами експертів, це посилюється через сейсмологічну ситуацію в регіоні, передають Патріоти України.

Коли міст відкрили, навколо нього розгорілися дискусії серед різних експертів. До них приєдналися місцеві жителі. Вони не вірять у безпеку Кримського мосту. Такої ж думки і цілий ряд фахівців. Вони вважають, що міст може не витримати негоду, сильний вітер і шторм.

За словами місцевих жителів, міст буквально тріщить по швах. Говорячи про його реальний стан, вони відзначили, міст не витримує ваги машин, які по ньому проїжджають. Наприклад, на в'їзді до Керчі на вулиці Чкалова Кримський міст буквально відходить від територій півострова.

Опублікував: Олег Устименко

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...