Хіти тижня. "Нас предали!", або "Сопли и слезы" найманців Путіна: У Криму гучний скандал через "злив" Україні засекречених даних про "героїв руского міра"

Як справжні найманці російські окупанти свої злочинні "подвиги" готові чинити лише анонімно.

В анексованому Росією Криму розгорівся скандал через "злив" персональних даних бойовиків, які проживають в Криму, Міністерству оборони України за участю Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ). Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.

Так, в розпорядження МКЧХ потрапили документи з "відповіддю на запит про розшук", виконані на типових бланках Міністерства оборони України, з персональними даними кримчан і проживаючих в Криму жителів так званих "ЛНР" і "ДНР", що містять їх персональні дані та інші подробиці, на кшталт заповненої графи "деталі події, що призвели до втрати контакту".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...