Хіти тижня. "Нас предали!", або "Сопли и слезы" найманців Путіна: У Криму гучний скандал через "злив" Україні засекречених даних про "героїв руского міра"

Як справжні найманці російські окупанти свої злочинні "подвиги" готові чинити лише анонімно.

В анексованому Росією Криму розгорівся скандал через "злив" персональних даних бойовиків, які проживають в Криму, Міністерству оборони України за участю Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ). Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передають Патріоти України.

Так, в розпорядження МКЧХ потрапили документи з "відповіддю на запит про розшук", виконані на типових бланках Міністерства оборони України, з персональними даними кримчан і проживаючих в Криму жителів так званих "ЛНР" і "ДНР", що містять їх персональні дані та інші подробиці, на кшталт заповненої графи "деталі події, що призвели до втрати контакту".

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...