Хіти тижня. Неймовірно! На картах Google виявили сліди катастрофи НЛО (фото)

До дискусії підключився фахівець, який недавно побував на вищезгаданому острові з Королівським військово-морським флотом Великобританії.

Ілюстрація: ЗМІ

Так звані інтернет-мисливці за прибульцями, які вивчають карти місцевостей, аномальні явища і чутки про НЛО, виявили за допомогою програми Google Earth в Антарктиці дивний об'єкт, який залишив на снігу довгий слід, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:

"На снимках острова Южная Георгия пользователи сети рассмотрели снежные следы, оставленные предметом довольно больших размеров. Как утверждают сторонники теории внеземных цивилизаций, такой массивный след мог оставить лишь летающий объект при вынужденной посадке. Например, инопланетный корабль.

Наряду с этим к дискуссии подключился специалист, недавно побывавший на вышеупомянутом острове с Королевским военно-морским флотом Великобритании.

"Исследовательская станция попросила нас сделать фотографии острова с воздуха, чтобы задокументировать популяцию и места обитания оленей. Как фотограф, я могу подтвердить на все 100%, что объект на фото - всего лишь результат сошедшего ледника", - указал он. Остров Южная Георгия, на котором проживает всего 20 человек, располагается в южной Атлантике. Территория принадлежит Великобритании".


Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...