Хіти тижня. Неймовірно: Спіймано рибу з людськими зубами (фото, відео)

Зовні риба нічим не відрізняється від морських родичів окуня, але має незвичні зуби.

Фото: ННРибалка невеликого індонезійського міста Кіміндорес виловив рибу із зубами, схожими на людські, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Рибу показав у мережі місцевий студент Ахмад Сесерай. Отримав її від учителя. Відніс додому, аби зготувати на вечерю. Там раптово з'ясувалася дивна особливість риби.

Риба зовні мало чим відрізняється від інших морських окунеподібних. У пащі знаходяться ряди незвичайних рівних зубів. Поява такої рибини викликала хвилювання у віддаленому селищі, де живе родина хлопця.


"Я відкрила рот риби і уважно подивилася. Мій син мав рацію, у риби були великі зуби, схожі на людські. Тепер до нас приходять багато сусідів, щоб послухати про неї", - розповідає Хаджія, мати школяра. Вона вирішила не готувати рибу, а покласти її в холодильник.

Про РСЗВ Ураган та українських шпигунів, які все бачать

четвер, 21 березень 2019, 13:29

За останніми повідомленнями місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", місцем постійної дислокації РСЗВ бойовиків є полігон поблизу н.п. Хрустальний (колишній Красний Луч). Свого часу, "Права Справа" повідомляла про дислокацію поблизу військо

Відрізані хвости: В окупованій Євпаторії на узбережжі знайшли 16 мертвих дельфінів (фото)

четвер, 21 березень 2019, 11:45

Всі морські ссавці мають однаковий характер травм, який призвів до загибелі — від зябрової сітки на яку ловлять камбалу та осетра. В окупованій Євпаторії екоактивісти повідомили про масове викидання на берег дельфінів, повідомляють Патріоти України. У ...