Хіти тижня. Неймовірно: Спіймано рибу з людськими зубами (фото, відео)

Зовні риба нічим не відрізняється від морських родичів окуня, але має незвичні зуби.

Фото: ННРибалка невеликого індонезійського міста Кіміндорес виловив рибу із зубами, схожими на людські, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Рибу показав у мережі місцевий студент Ахмад Сесерай. Отримав її від учителя. Відніс додому, аби зготувати на вечерю. Там раптово з'ясувалася дивна особливість риби.

Риба зовні мало чим відрізняється від інших морських окунеподібних. У пащі знаходяться ряди незвичайних рівних зубів. Поява такої рибини викликала хвилювання у віддаленому селищі, де живе родина хлопця.


"Я відкрила рот риби і уважно подивилася. Мій син мав рацію, у риби були великі зуби, схожі на людські. Тепер до нас приходять багато сусідів, щоб послухати про неї", - розповідає Хаджія, мати школяра. Вона вирішила не готувати рибу, а покласти її в холодильник.

Неймовірне видовище: Затягнутий туманом Київ зняли з дрона (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:53

На відео можна побачити вкриті туманом Андріївську церкву, Батьківщину-Мати і київські мости. Затягнутий туманом Київ зняли з висоти пташиного польоту. Відповідне відео опублікували в Facebook на сторінці "Life View. Життя як подорож", передають Патріо...

Біля берегів Нової Зеландії дайвери виявили велетенську живу істоту (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:43

Довжина «черв'яка» становила 8 метрів. Організм нагадував порожнє і желеобразне утворення. За 50 км від Нової Зеландії біля Білого острова дайвери Стів Хетеуей і Ендрю Баттл виявили в океані дивне створіння, схоже на гігантського черв'яка. Про це повід...