Хіти тижня. Переполох у "дирі": "Ого, пишуть, що в Донецьку зник "ДНР"-івець Денис Лотов", - Казанський

Бойовик перебував під цілодобовим наглядом...

В окупованому російськими бойовиками Донецьку пропав так званий ДНРівець Денис Лотов. Про це повідомляє журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

"Ого, пишуть, що в Донецьку зник ДНРовец Денис Лотов. Він давав мені інтерв'ю. Розповідав, як Захарченко замовив вбивство Жиліна і як козаки обстріляли зупинку в Донецьку 22.01.2015. Тоді багато людей загинуло, а обстріл звалили на ЗСУ", - написав він і розмістив відео з інформацією про бойовику.

Також про зникнення Лотова заявив блогер під ніком Necro Mancer на своїй сторінці в Twitter.

"Пропав хлопчик, звуть Дениска Лотов. Одного тільки зрозуміти не можу, як можна зникнути, перебуваючи під "цілодобовим наглядом", - написав він і прикріпив до посту скрішоти.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...