Хіти тижня. Переполох у "дирі": "Ого, пишуть, що в Донецьку зник "ДНР"-івець Денис Лотов", - Казанський

Бойовик перебував під цілодобовим наглядом...

В окупованому російськими бойовиками Донецьку пропав так званий ДНРівець Денис Лотов. Про це повідомляє журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

"Ого, пишуть, що в Донецьку зник ДНРовец Денис Лотов. Він давав мені інтерв'ю. Розповідав, як Захарченко замовив вбивство Жиліна і як козаки обстріляли зупинку в Донецьку 22.01.2015. Тоді багато людей загинуло, а обстріл звалили на ЗСУ", - написав він і розмістив відео з інформацією про бойовику.

Також про зникнення Лотова заявив блогер під ніком Necro Mancer на своїй сторінці в Twitter.

"Пропав хлопчик, звуть Дениска Лотов. Одного тільки зрозуміти не можу, як можна зникнути, перебуваючи під "цілодобовим наглядом", - написав він і прикріпив до посту скрішоти.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...