Хіти тижня. "Піони" розквітнуть за потреби": На Донбасі випробували величезні САУ зі снарядами за 100 кг (відео)

45-тонна САУ призначена для придушення тилів, знищення особливо важливих об'єктів і засобів ядерного нападу в тактичній глибині майже до 50 км.

В районі відводу сил артилерії, які знаходяться біля переднього краю фронту в Донбасі, провели тактичні навчання екіпажі самохідних артилерійських установок "Піон". Сюжет про це виклали в Facebook штабу операції об'єднаних сил, передають Патріоти України.

"Піон - це не тільки ім'я крихкого квітки. "Піоном" називається потужна гармата, перевірена часом і боями. Вона і сьогодні стоїть на озброєнні Українських артилеристів", - йдеться в сюжеті.
Самохідна установка стріляє снарядами калібру 203,7 мм і здатна вражати цілі противника на відстані від 8,4 до 47,5 км.
САУ може стріляти не тільки осколково-фугасними і фугасними снарядами: свого часу вона розроблялася для ураження ворожої сили ядерним пострілом.
Для розгортання батареї в бойовий порядок досить не більше 10 хвилин, на постріл йде 1,5 хвилини.

Загострення на Донбасі та стягування військ: Чого добивається Росія

п’ятниця, 16 квітень 2021, 16:22

На мою думку, Росія включила елементи військово-політичного тиску з метою примусити Україну виконувати ряд незручних позицій з паризького комюніке — за підсумками зустрічі нормандської четвірки в грудні-2019. Нинішнє загострення — це демонстрація сили,...

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...