Хіти тижня. Прихильники теорії, що Пекло міститься під льодовиками Антарктиди, отримали додаткові аргументи

У надрах шостого континенту виявляється дуже гаряче...

Під землею Східної Антарктиди знаходиться джерело геотермальної енергії, і саме воно може провокувати швидке танення льодовиків. Про це розповіли вчені, які займаються процесами глобального потепління, передають Патріоти України з посиланням на Science Alert.

Вони підкреслили, що під шаром льоду, що досягає 3 км, існує щось, що плавить льодовики зсередини, через що тала вода стрімко надходить в підлідні озера. Дослідники підкреслили, що цей процес танення міг тривати протягом тисяч, або навіть мільйонів років, і безпосередньо він не може вплинути на повне зникнення льодовиків, але в майбутньому через ці процеси Антарктида стане більш чутливою до наслідків кліматичних змін. Фахівці не виключили, що джерелом такого тепла можуть бути гаряча вода і радіоактивні породи. Вони можуть вивергатися з глибин земної кори.

Втім, дослідники поки це не стверджують і вже заявили, що для дослідження цього феномена їм будуть потрібні додаткові експерименти. Нагадуємо, що раніше фахівці заявили про те, що за останні кілька років швидкість танення льодовиків могла збільшитися в кілька разів.

Вугільна схема: Що стало підставою для санкцій проти нардепа Козака та телеканалів

вівторок, 23 лютий 2021, 22:52

Варто зауважити, що документи, які лягли в основу санкцій, мають також стати основою кримінальних справ. СБУ має висунути відповідні звинувачення власникам цих компаній щодо протиправної злочинної діяльності. Мають бути послідовні кроки: не лише санкції п

Тиск на Росію щодо "нормандського формату" не мав наслідків

неділя, 21 лютий 2021, 21:14

Розуміючи нездійсненість подібного сценарію щодо розширення Нормандського формату, в українській делегації в мінській ТКГ розповіли своє бачення ролі  США в переговорному процесі при новій адміністрації президента Джо Байдена. Заява Президента Зеленськ...