Хіти тижня. Рука Кремля? - Через підступну оборудку в України вкрали скіфське золото кримських музеїв

Троє українців підробили документи на колекцію скіфського золота.

Із колекції кримських музеїв вкрали дорогоцінні експонати - скіфське золото. 2013 року експонати були на виставці у Європі й не встигли повернутися на півострів – розпочалася російська окупація, передають Патріоти України.

Нині частина експозиції з'явилася в Іспанії. Їх застрахував і помістив у сейф українець. Представився розпорядником колекції. Виявилося, що разом із двома спільниками підробив документи про вартість золота. За паперами дорогоцінні експонати – церковне золото із села Більківці Житомирської області. Справу розглядає суд. Він же наклав арешт на майно.

Джерело: ТСН.ua

Народний депутат Кіт просить СБУ розслідувати російське громадянство Пальчевського

неділя, 25 жовтень 2020, 10:51

Варто зауважити, що у період із лютого 2019 року по березень 2020-го Андрій Пальчевський неодноразово брав участь у програмах на телеканалі "Россия 1". Примітно, що під час одного з ефірів за участі Ольги Скабєєвої він заявив, "що більше ви будете нас л

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець"

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.