Хіти тижня. Таємниця перевалу Дятлова: З'явилася нова версія загибелі туристів (фото)

В один із кадрів зі студентами випадково потрапила людина, нібито озброєна автоматом Калашникова.

На місці загибелі групи Дятлова. Архівне фото.

Таємниця перевалу Дятлова, де загинули туристи, могла би бути вже розкритою, якби слідство не припустилося однієї важливої помилки. Таку думку у своєму блозі висловив дослідник Валентин Дегтерьов, передають Патріоти України.

Він уважно вивчив останні фото, зроблені туристами. В один із кадрів випадково потрапила людина, нібито озброєна автоматом Калашникова. За словами радіоаматора, на ній є маска, що приховує обличчя, а також рюкзак із валянками. Судячи з характерного прицілу, це банальний АК-47, пише Дегтерьов.

Водночас дослідник вважає, що цей кадр був зроблений нібито під час інсценування загибелі туристів. На його думку, з групою Дятлова розправилися військові, а вже потім невідомі спеціально розрізали намет і кинули трупи людей у струмок, щоб замести сліди.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...