Хіти тижня. У мережі показали "улов" "подарунків" від російських найманців (відео)

З "подарунками" російських окупантів українським військовим доводиться стикатися майже кожен день.

У мережі показали відео про роботу українських саперів в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Ролик опублікував прес-центр ООС в Facebook, передають Патріоти України.

У сюжеті розповідається про інженерному взводі, який обстежує кілометри доріг і стежок, щоб гарантувати безпечний проїзд техніки і прохід людей.

Також українські військові показали, з якими "подарунками" російських окупантів їм доводиться стикатися майже кожен день.

"Військовослужбовець Збройних Сил України Ігор - командир інженерного взводу. В армії - з 2007 року, на війні - з 2014 року. Каже, найнебезпечніше завдання сапера - інженерна розвідка незнайомій території. Такі завдання часто доводиться виконувати під кулями агресора", - сказано в повідомленні.

Народний депутат Кіт просить СБУ розслідувати російське громадянство Пальчевського

неділя, 25 жовтень 2020, 10:51

Варто зауважити, що у період із лютого 2019 року по березень 2020-го Андрій Пальчевський неодноразово брав участь у програмах на телеканалі "Россия 1". Примітно, що під час одного з ефірів за участі Ольги Скабєєвої він заявив, "що більше ви будете нас л

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець"

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.