Хіти тижня. У мережу "злили" фото суперсучасної бази українських розвідників

База на 100% укомплектована новітнім розвідувальним обладнанням, системами зв'язку і управління.

У мережі показали фото бази Oculi et aures civitatis et exercitus ( "Очі й вуха громадян і армії") департаменту технічної розвідки Головного управління розвідки Міністерства оборони, розташованої під Києвом, передають Патріоти України.

Вона продемонструвала свої можливості керівництву України і союзникам із країн НАТО. База на 100% укомплектована новітнім розвідувальним обладнанням, системами зв'язку і управління. Значна частина молодих офіцерів технічної розвідки вже пройшла підготовку в США, і має високі професійні навички.

Напередодні там ввели в експлуатацію новий будинок на 32 квартири - офіцери отримали ордери.


Джерело: Цензор.НЕТ

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...