Хіти тижня. У РФ назвали ім’я замовника вбивств Жиліна і Вороненкова

Замовником убивств ватажка «Оплота» Євгена Жиліна та екс-депутата РФ Дениса Вороненкова виявився один чоловік.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на джерело в правоохоронних органах, передають Патріоти України.

Повідомляється, що два вбивства замовив «авторитетний» бізнесмен Юрій В. При цьому мотиви у вбивств були різні. Відзначається, що Жилін забезпечував силове прикриття підприємцю з Харкова. Але коли того обдурили на велику суму грошей, Жилін став «віджимати» колгоспи в рахунок збитку, нанесеного його підопічному бізнесменові. Ці активи були підконтрольні авторитетному підприємцю Юрію В. і він замовив вбивство Жиліна.

РосЗМІ пишуть, що Юрій В. є найближчим соратником «злодія в законі» Володимира Тюріна (Тюрік), якого називають організатором вбивства Вороненкова. Джерела в поліції говорять, що безпосередніх виконавців вбивства Вороненкова було знайдено Юрієм В. через його давнього знайомого – авторитетного бізнесмена Едуарда Аксельрода, який в листопаді 2017 року був убитий невідомими в Харкові.

9 жовтня 2017 року генпрокурор України Юрій Луценко назвав Тюріна замовником вбивства Вороненкова.

Опублікував: Олег Устименко

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих