Хіти тижня. У США випробували нову мікрохвильову гармату (відео)

Фахівці американської оборонної компанії Raytheon випробували на одному з військових полігонів новітню мікрохвильову гармату, яка вкрай ефективно розправляється з безпілотниками і навіть снарядами.

Випробування проходили на військовому полігоні Оклахоми під назвою Форт-Сілла. Сама мікрохвильова гармата носить назву High-Powered Microwave (HPM), - розповідає Hi-News, передають Патріоти України.

Творіння компанії Raytheon змогло дистанційно знищити 45 безпілотних літальних апаратів різних типів і навіть 6 мінометних снарядів. Особливість системи HPM ще і в тому, що вона за один постріл виводить з ладу відразу 2-3 безпілотника, розташованих на пристойній відстані один від одного. Саме відео випробувань гармати є нижче.

Особливість мікрохвильової гармати полягає в способі впливу на об'єкт - на відміну від прямого руйнування боєприпасами або лазерним променем, мікрохвильова гармата впливає на електронні схеми і компоненти пристрою, в буквальному сенсі слова «випалюючи» їх зсередини, пояснює Life.
Експерти підкреслюють, що в майбутньому існуючі пересувні комплекси легко можна буде переобладнати для роботи з HPM.
Варто відзначити, що розробка ведеться в рамках програми Міністерства оборони США Maneuver Fires Integrated Experiment, яка націлена на виробництво недорогих і в той же час ефективних засобів боротьби з безпілотниками. В рамках цієї програми також створена лазерна гармата HEL (High-Energy Laser). Але вона, на відміну від HRM, діє точково і збиває поодинокі літальні апарати.

Експерименти з спрямованим зброєю проводилися в США і раніше - зброя під назвою ADS (Active Denial System) випромінювало електромагнітні хвилі з частотою близько 94 ГГц. Спрямованого випромінювання було досить, щоб людина або група людей на відстані в 250-300 метрів починали відчувати сильний головний біль та інші неприємні відчуття. Випробування системи були припинені після того, як змонтована на базу позашляховика антена з випромінювачем практично «смажила» водія і оператора комплексу, залишивши на тілі військових важкі опіки.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою