Хіти тижня. У зрадника Шарія в Росії намітилися великі неприємності, - Фейгін

Російський адвокат Марк Фейгін заявив, що сестра написала заяву на українського блогера Анатолія Шарія, якого вона звинувачує у педофілії.

Олена Манченко (Шарій) і Марк Фейгін

Сестра українського відеоблогера Анатолія Шарія подала на нього позов у Росії у справі про "розпусні дії". Про це повідомив російський адвокат Марк Фейгін у Facebook, передають Патріоти України.

"Отже, сестра Шарія у Москві. Тепер на нього є заява за ст. 135 КК РФ (розпусні дії) до Слідчого комітету. Чекаємо його приїзду до Москви. Ласкаво просимо! А якщо не приїде, то педофіл. Час пішов", – написав він.

13 липня 2017 року Фейгін в ефірі радіостанції "Говорит Москва" заявив, що "Шарія притягували до відповідальності у справі про педофілію". Шарій подав позов до суду на Фейгіна і вимагав від того вибачень. Адвокат Шарія Сталіна Гуревич розповіла, що до Слідчого комітету Росії подано заяву на Фейгіна, а до Хамовнічеського суду подають позов про захист честі і гідності. За її словами, блогер не має матеріальних претензій, а вимагає спростувати поширені відомості. У відповідь Фейгін подав на Шарія заяву до Слідчого комітету Росії за статтею "зумисно неправдивий донос". 25 жовтня адвокат Шарія заявила, що Хамовницький суд Москви задовольнив його позов до Фейгіна про захист честі і гідності.

Опублікував: Олег Устименко

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...