Хіти тижня. Унікальний експеримент: Вчені "оживили" пращура динозаврів і змусили того жваво бігати (відео)

За допомогою сучасних технологій вченим Німеччини і Швеції вдалося створити копію протодинозвара, який жив на землі 310 мільйонів років тому.

Німецькі та шведські вчені в спільному проекті успішно створили робота, який повністю ідентичний древній тварині Orabates pabsti, зазначають Патріоти України.

Існують припущення, що ця знахідка має безпосередню приналежність до амніот - хребетних тварин, що виводили зародки в оболонках. Згідно з науковими гіпотезами, вік їх приблизного виникнення - 310 млн років. А вік знайденого скелета, за образом якого і був створений унікальний робот, склав 290 млн років. Дослідникам вдалося виявити останки найдавнішої істоти в кар'єрі Бромакер, який знаходиться в Німеччині.

Деталі для механізму, які досконало повторюють форму кісток в збільшеному масштабі, вчені розробили за допомогою 3D-принтера. Саме таким чином в недплекому майбутньому вчені сподіваються відродити популяцію динозаврів. Адже наука прогресує, і збережена в бурштині крапля крові прадавнього динозавра, чи мамонта висмоктана кровоссальною комахою містить ДНК, з котрою у майбутньому зможуть відновити вимерлу тварину.

Арестович заганяє Україну в російську пастку

неділя, 24 січень 2021, 13:43

Вибачте, а коли РФ взагалі щось виконувала? Є популярна фраза, яку приписують Бісмарку «Домовленості з Росією не варті паперу, на якому підписані», так воно правда. Якщо домовлятися з невизнаними «республіками» – так вони ніхто. Ви сіли грати з шулерами,

Хіти тижня. "Отвєточка" за Полтавщину? Під окупованим Луганськом вибухнув газопровод

п’ятниця, 22 січень 2021, 15:00

На окупованій частині Луганської області стався вибух на газопроводі. Про це повідомляють ЗМІ окупантів, зазначають Патріоти України. . Вибух стався вранці 15 січня біля села Глафіровка. У Лутугинському районі відключено газопостачання, за попередніми...