Хіти тижня. Вчені "ламають голову": На півночі Англії знайдено останки "брата" шотландського Нессі (фотофакт)

У невідомої істоти є ікла, проте відсутні очі.

Останки невідомої істоти. Фото: Liverpool Echo WS

У британському Ліверпулі на березі річки Мерсі були виявлені останки невідомої тварини, яка нагадувала доісторичне чудовисько, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Mirror.

Останки знайшов 28-річний мийник вікон Шон Хол, коли прогулювався з колегою по берегу річки. "Ми думали, що воно потрапило в біду, і вирішили перевірити, чи не зможемо допомогти йому повернутися у воду. Але воно було мертве", - сказав він.

У невідомої істоти є ікла, проте були відсутні очі. За словами Холла, йому здалося, що очей у істоти не було взагалі. Сама знахідка нагадала йому доісторичного річкового монстра. Чоловік обдзвонив організації, які займаються охороною тварин, щоб повідомити про знахідку. Фахівці не змогли встановити, якій істоті належать останки через їх сильне розкладання.

Морський біолог Леоні Робінсон з університету Ліверпуля зазначив, що цією істотою може бути хто завгодно - від морської свині до риби-гренадера. У Королівському товаристві по запобіганню жорстокому поводженню з тваринами допустили, що це останки якогось китоподібного.
Опублікував: Інна Мартинчук

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих